EN
Aktualności Recordati Group »

Zespół Zarządzający Recordati Polska

Janusz Gaudnik Dyrektor Generalny

Janusz ukończył Śląską Akademię Medyczną a także studia podyplomowe EMBA w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Janusz rozpoczął swoją drogę zawodową jako Asystent w Klinice Internistycznej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach by następnie rozwijać swoją karierę w branży farmaceutycznej.

Firma Servier, w której pracował przez 17 lat, powierzała mu wiele odpowiedzialnych stanowisk zarówno w Polsce jak i za granicą dając mu  możliwości rozwijania swoich kompetencji na stanowiskach zarządczych we Francji, Irlandii i Słowacji.

Janusz pracował także w Zentivie, AstraZeneca i ostatnio w Exeltis.

Janusz dołączył do Recordati Polska obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego w styczniu 2018 r.

Jacek Grajper Krajowy Dyrektor Sprzedaży
Jacek ukończył Politechnikę Koszalińską  na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Jacek zdobywał doświadczenie zawodowe początkowo w branży FMCG, w firmie Kraft Foods by następnie kontynuować karierę w branży farmaceutycznej w firmie Walmark. Dołączył do Recordati Polska w 2012 roku jako Regionalny Kierownik Sprzedaży. Od 2014 roku tworzył i rozwijał w firmie struktury KAM na stanowisku Krajowego Kierownika ds. Kluczowych Klientów. W 2017 r wraz z rozwojem firmy objął stanowisko Krajowego Dyrektora Sprzedaży.
Magdalena Zielonka Kierownik Finansowy
Magdalena ukończyła Szkołę Główną Handlową na kierunku Stosunki Międzynarodowe. Karierę zawodową rozwijała pracując w obszarze audytu w firmie KPMG a następnie w dziale doradztwa finansowego w Deloitte. Do Recordati Polska dołączyła w roku 2013 początkowo jako zewnętrzny konsultant przy projekcie wdrożenia procesów finansowo-księgowych w spółce a następnie jako pracownik na stanowisku Kierownika Finansowego.
Dominika Dłużniewska Kierownik ds. Zasobów Ludzkich, Europa Środkowa i Wschodnia
Dominika ukończyła Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie na kierunku Psychologia Mediów. Pracę w obszarze HR rozpoczęła w branży FMCG w firmie Philip Morris by następnie kontynuować pracę w branży farmaceutycznej w firmach Glenmark Pharmaceuticals i Teva. Dominika dołączyła do Recordati Polska w roku 2012. W roku 2015 jej aktywności w obszarze HR zostały rozszerzone o projekty regionalne na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej firm z grupy Recordati.
Katarzyna Podgórska Ditrich Kierownik Działu Logistyki
Katarzyna ukończyła Politechnikę Krakowską na Kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz studia podyplomowe z obszaru Lean Manufacturing w Wyższej Szkole Europejskiej. Doświadczenie w branży farmaceutycznej zdobywała rozpoczynając w 2005 roku zatrudnienie w Farma-Projekt gdzie pracowała w dziale dystrybucji a następnie tworzyła dział logistyki oraz hurtownię farmaceutyczną dla firmy Recordati Polska.
Anna Mróz Kierownik Działu Rejestracji i Bezpieczeństwa Farmakoterapii
Anna ukończyła Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej. Doświadczenie w branży farmaceutycznej zdobywała rozpoczynając pracę w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Następnie pracowała w Dziale Rejestracji firmy Pfizer. W roku 2012 dołączyła do Recordati Polska gdzie prowadzi Dział Rejestracji i Bezpieczeństwa Farmakoterapii.

 

Zarząd Grupy Recordati »


Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij