RECORDATI POLSKA Sp. z.o.o - Poland
PL - EN
Aktualne oferty pracy

Praca w Recordati PolskaAktualne oferty pracy


Przedstawicielka Medyczna / Przedstawiciel Medyczny
Miejsce pracy:

  • Miejsce pracy: zachodnia część Warszawy, Pruszków (preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa i okolice)
Dział: Sprzedaż - Linia Kardio

Szczegóły oferty w linku


Przedstawicielka Medyczna / Przedstawiciel Medyczny
Miejsce pracy:

  • część województw zachodniopomorskiego i lubuskiego (preferowane miejsce zamieszkania: Szczecin i okolice)
Dział: Sprzedaż - Linia Kardio

Szczegóły oferty w linku

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na żadne stanowisko.


Osoby zainteresowane współpracą z Recordati Polska Sp z o.o. prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze wskazaniem stanowiska na jakie aplikują na adres e-mail: rekrutacja@recordati.com

Wszystkie osoby zainteresowane przesłaniem aplikacji o pracę prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z informacjami Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach prowadzonych rekrutacji. oraz o umieszczenie w treści przesłanych dokumentów poniższej klauzuli zgody. Wybór klauzuli jest dobrowolny i pozostaje do Państwa decyzji.

 

Klauzula nr 1 – w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą mogły być rozpatrzone w procesie rekrutacji w większym zakresie, niż jest to przewidziane w Kodeksie Pracy.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji.”
 
Klauzula nr 2 - w przypadku umieszczenia tej klauzuli, Państwa dane osobowe będą mogły być rozpatrzone w przyszłych procesach rekrutacji.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji.”