RECORDATI POLSKA Sp. z.o.o - Poland
PL - EN
Zarząd

O FirmieZespół Zarządzający Recordati Polska

Janusz Gaudnik  -  Dyrektor Generalny  

Janusz ukończył Śląską Akademię Medyczną a także studia podyplomowe EMBA w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej. Janusz rozpoczął swoją drogę zawodową jako Asystent w Klinice Internistycznej Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach by następnie rozwijać swoją karierę w branży farmaceutycznej. Firma Servier, w której pracował przez 17 lat, powierzała mu wiele odpowiedzialnych stanowisk zarówno w Polsce jak i za granicą dając mu możliwości rozwijania swoich kompetencji na stanowiskach zarządczych we Francji, Irlandii i Słowacji. Janusz pracował także w Zentivie, AstraZeneca i ostatnio w Exeltis. Janusz dołączył do Recordati Polska obejmując stanowisko Dyrektora Generalnego w styczniu 2018 r.


Jacek Grajper  -  Krajowy Dyrektor Sprzedaży  

Jacek ukończył Politechnikę Koszalińską na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Jacek zdobywał doświadczenie zawodowe początkowo w branży FMCG, w firmie Kraft Foods by następnie kontynuować karierę w branży farmaceutycznej w firmie Walmark. Dołączył do Recordati Polska w 2012 roku jako Regionalny Kierownik Sprzedaży. Od 2014 roku tworzył i rozwijał w firmie struktury KAM na stanowisku Krajowego Kierownika ds. Kluczowych Klientów. W 2017 r wraz z rozwojem firmy objął stanowisko Krajowego Dyrektora Sprzedaży.


Christophe Defoux  -  Dyrektor ds. Finansów i Administracji  

Christophe ukończył ekonomię na Uniwersytecie w Lille we Francji. Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych firmach z branży retail i FMCG, w tym Danone, Conforama, Go Sport Polska i Tefal, gdzie pracował przez ostatnich 15 lat. Jako Dyrektor Administracyjno-Finansowy był tam odpowiedzialny za finanse firm, administrację, logistykę i dział prawny. Do Recordati Polska dołączył w 2020 roku, pełniąc funkcję Interim Managera na stanowisku Kierownika Finansowego, a od lipca 2023 roku dołączył do zespołu jako Dyrektor Finansów i Administracji.


Anna Arendzikowska  -  Kierownik ds. Zasobów Ludzkich  

Anna ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Organizacja i zarządzanie oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Psychologia zarządzania. W obszarze HR pracowała w organizacjach FMCG takich jak: Tricon Restaurants, Tesco Polska, Coca-Cola Poland Services. Ostatnie 14 lat jest związana z branżą farmaceutyczną z firmami: MSD, Merck oraz Polpharma Biologics. Anna dołączyła do Recordati Polska w 2023 roku.


Magdalena Polowczyk  -  Kierownik ds. Rejestracji i Bezpieczeństwa Farmakoterapii  

Magdalena ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Chemii. Doświadczenie z obszaru rejestracji leków zdobywała w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Następnie pracowała w Dziale Medycznym firmy Gedeon Richter Polska. Od stycznia 2023 kieruje Działem Rejestracji i Bezpieczeństwa Farmakoterapii w Recordati Polska, w którym od 2017 roku pracowała na stanowisku specjalisty.